Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Oferta Rodzinna pod lupą – prześwietlamy ofertę

avatar
1
Obowiązuje do: odwołania
Pakiet rodzinny T-Mobile

Oferta Rodzinna od T-Mobile to nowa propozycja operatora dla całych rodzin. Charakteryzuje ją nie tylko udzielane rabaty na kolejne karty SIM, ale również niezwykła elastyczność, niespotykana w ofertach innych sieci komórkowych. Czy jest warto się nią zainteresować? Przeanalizowaliśmy warunki umowy najnowszego pakietu rodzinnego T-Mobile.

T-Mobile dla rodzin

W Ofercie Rodzinnej T-Mobile każda osoba otrzyma nielimitowany zakres połączeń do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne, nieograniczony pakiet SMS i MMS i 10 GB Internetu do wykorzystania na terenie Polski w abonamencie za 50 złotych. Do zestawu można zamówić również nowoczesnego smartfona, który jest z kolei dostępny w umowie za 70 złotych.

Sprawdź Ofertę Rodzinną T-Mobile

Oferta Rodzinna T-Mobile umożliwia znaczne zredukowanie kosztów abonamentu. Wspomniany wcześniej abonament bez telefonu kosztuje standardowo 50 złotych, ale w pakiecie dla dwojga już 40 złotych na osobę. W przypadku zamówienia trzech lub więcej kart SIM na jednym rachunku, cena za jeden numer spada do 35 złotych! Oznacza to zniżkę 15 złotych na osobę.

Rozmowy, SMS-y i Internet w pakiecie Oferta Rodzinna

Oto dokładny cennik obowiązujący w ofercie Oferta Rodzinna:

 • minuty na komórki: nielimitowane
 • minuty na stacjonarne: nielimitowane
 • SMS-y: nielimitowane
 • MMS-y: nielimitowane
 • Internet: 10 GB na osobę na pełnej prędkości (dalej do 1 Mb/s)
 • cena: od 105 zł za 3 numery (bez telefonów)
 • długość umowy: 24 miesiące

Abonament bez telefonu dla 1 osoby bez rabatu:

Pakiet rodzinny T-Mobile

Abonament z telefonem dla 1 osoby bez rabatu:

Porównaj oferty GSM

W nowej ofercie (debiut 30 sierpnia 2018) na jeden numer PESEL można zarejestrować maksymalnie 10 numerów. To, co wyróżnia pakiet T-Mobile, to możliwość dołączania (i odłączania) numerów do Oferty Rodzinnej w każdej chwili. Jej elastyczność jest zdecydowanie jednym z największych atutów.

Różowy operator umożliwia wybór telefonu do każdego numeru. Oto niektóre modele dostępne online (stan na 22.10.2018):

Oferta Rodzinna T-Mobile – dla kogo?

Pod względem zakresu usług Oferta Rodzinna T-Mobile nie jest zbyt wyróżniającym się planem, gdyż większość dostępnych taryf zapewnia bardzo podobne warunki. Do kogo zatem kierowana jest nowa oferta różowego operatora?

Główną zaletą pakietu jest obniżenie wysokości miesięcznych rachunków. Za dwie osoby T-Mobile daje rabat -10 zł na numer, a w przypadku trzech i więcej kart SIM aż 15 złotych. Kolejnym wielkim plusem jest możliwość dołączania i odłączania poszczególnych numerów w pakiecie rodzinnym w każdej chwili. Okazuje się zatem, że oferta T-Mobile kierowana jest głównie do ludzi, którzy chętnie korzystają z promocji i wiedzą jak namawiać do współpracy innych.

Zalety:

 • nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich
 • 10 GB na osobę
 • elastyczność oferty (możliwość dołączenia kolejnej osoby w każdej chwili)
 • do 10 numerów na 1 numer PESEL
 • możliwość wyboru pakietu z telefonem
 • bezpłatne warunki roamingu UE

Wady:

 • umowa na 24 miesiące
 • transfer spada do 1 Mb/s po przekroczeniu 10 GB

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie T-Mobile.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4/5 - (8 votes)
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Dodatkową zaletą jest fakt, iż każdy numer może sobie podwyższyć limit internetu na pełnej prędkości do 20 GB za 10 zł/numer

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów