Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nielimitowany roaming i 1 GB w T-Mobile

avatar
7
Obowiązuje do: zakończona
Darmowe połączenia w Międzynarodowej Strefie T-Mobile

Darmowe połączenia w Międzynarodowej Strefie T-Mobile

Już za niedługo wakacje, a wraz z nimi czas wypoczynku i wycieczek. Niektórzy planują spędzenie urlopu poza granicami naszego kraju, lecz wiąże się to z utrudnionym korzystaniem z telefonu, czego przyczyną są oczywiście kolosalne koszta – lecz nie w T-Mobile.

Za darmo do Polski w taryfach T3

Wybierając jeden z trzech planów taryfowych na abonament T3 dostaniesz nielimitowane minuty i SMS-y wysyłane do Polski oraz na 1 GB Internetu! Międzynarodowa Strefa T-Mobile – w której pod względem korzystania z telefonu komórkowego możemy czuć się niemal jak w Polsce – obejmuje następujące kraje:

 • Albania
 • Austria
 • Chorwacja
 • Czarnogóra
 • Czechy
 • Grecja
 • Holandia
 • Macedonia
 • Niemcy
 • Rumunia
 • Słowacja
 • Węgry

Tak wyglądają pakiety w których dostaniemy darmowe rozmowy w roamingu w Międzynarodowej Strefie T-Mobile:

To nie wszystko, co ma do zaoferowania T-Mobile. Za podpisanie umowy (którą zawieramy na 24 miesiące) przez Internet dostaniemy aż 6 miesięcy abonamentu za 1 zł.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.3/5 - (12 votes)
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
 • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Straszna lipa. Mam taryfe T3 za 99zl po wykorzystaniu 1GB internet zwalnia do 256mb/s albo nawet wolniej. A zeby skozystac z 5GB naUE to trzeba wyjechać ze syrefy tmobile np do Francji bo wedlug tmobile Niemcy nie należą do UE tylko do strefy tmobile wiec nie można na niemczech korzystac z 5GB NA UE!!!

Głupoty piszesz, też mam ofertę t3 bez limitu danych za 99zl, pol roku abonamentu za 1zl, internet dopiero zwalnia po wykorzystaniu 20gb, i zwalnia do 1mb/s, spokojnie każda strona wejdzie, i you tube chodzi bez zacinania się, pozdro

Nie pisze głupot, ja również mam problemy z internetem po wykorzystaniu pakietu obowiązującego w strefie T-Mobile – internet wtedy mocno zwalnia i nie jest wykorzystywany przysługujący mi pakiet ponad 3GB na terenie UE.

Aktualne warunki roamingu T-Mobile bez dodatkowych kosztów:
https://komorkomat.pl/t-mobile-darmowy-roaming-ue/

Do kitu. Kiedyś dokupiłem w PLAY pakiet 1 GB na dane w UE, i starczyło na 2-3dni bardzo umiarkowanego korzystania z automapy!
Z kolei też miałem kupiony pakiet chyba 900MB w ORANGE (dokładnie w NJU) i przez dwa tygodnie jeszcze coś było. Nie wiem o co chodzi, ale chyba ORANGE kompresuje te dane a inni nie. Oczywiście trochę nie współmierne to moje porównanie, bo z ORANGE korzystałem w telefonie, ale nonstop też była mapa+przeglądarki+maile.
Czekam, kiedy będzie za free ten internet w UE? Taki jak w kraju czy coś w tym stylu. Jak mam w Polsce 10GB, to powinien on być współdzielony do całej UE!

bez sensu oferta strefa uboga i to strasznie czemu nie ma UK , FRANCJI , HISZPANI WŁOCH , BELGII

Niestety dalej czekam na Francję i Hiszpanię

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów