Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Darmowy starter T-Mobile i 20 GB w prezencie

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
T-Mobile 20 GB

T-Mobile wprowadził do swojej oferty specjalny starter. Jest on dostępny za darmo wyłącznie e-shopie operatora. Ponadto na użytkownika czeka jednorazowy bonus w postaci 20 GB.

20 GB ekstra w T-Mobile

Darmowy starter operatora zapewnia 20 GB pakietu internetowego. Jest on do wykorzystania w ciągu 7 dni kalendarzowych po doładowaniu konta w kwocie minimum 5 zł.

Przykładowy starter T-Mobile:

T-Mobile 20 GB

Siedmiodniowy okres liczony jest od momentu aktywacji naszej karty SIM. Promocja trwa do odwołania lub wyczerpania zapasów. Więcej szczegółów w Regulaminie.

Jesteś zainteresowany ofertą T-Mobile, lecz ze smartfonem w cenie od symbolicznej złotówki? Jeżeli tak, to sprawdź oferty T-Mobile z telefonem.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: