Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Kumulacja danych GB w T-Mobile na kartę!

Obowiązuje do: odwołania

T-Mobile posiada jedną z najlepszych ofert na kartę – to pewne. Teraz jest ona jeszcze lepsza, bo operator wprowadził kumulację danych w taryfie GO!

Oferty z kumulacją danych GB ->

Jak skorzystać z tego rozwiązania? Wystarczy kupić starter T-Mobile w taryfie GO! i doładować go w kwocie 30 zł. W ten sposób otrzymasz w bonusie 15 GB transferu na 30 dni.

Masz 30 zł na koncie – nie wykorzystuj ich na minuty czy SMS-y, lecz aktywuj pakiet „Bez Limitu L”. Kosztuje on dokładnie 30 zł, a operator zapewnia w nim nielimitowane usługi głosowe i tekstowe, kolejne 15 GB (łącznie 30 gigabajtów) i Supernet Video DVD.

Część niewykorzystanego transferu z doładowania przechodzi na kolejny miesiąc! Wykorzystasz tylko 5 GB z bonusu? Kolejne 10 GB kumuluje się na kolejne 30 dni! Pamiętaj tylko o doładowaniu konta na czas. Zasada jest prosta – im wyższe doładowanie, tym więcej bonusowych gigabajtów!

T-Mobile promocja

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów