Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Kumulacja danych GB w T-Mobile na kartę!

avatar
Obowiązuje do: odwołania
T-Mobile promocja

T-Mobile posiada jedną z najlepszych ofert na kartę – to pewne. Teraz jest ona jeszcze lepsza, bo operator wprowadził kumulację danych w taryfie GO!

Oferty z kumulacją danych GB

Jak skorzystać z tego rozwiązania? Wystarczy kupić starter T-Mobile w taryfie GO! i doładować go w kwocie 30 zł. W ten sposób otrzymasz w bonusie 15 GB transferu na 30 dni.

Masz 30 zł na koncie – nie wykorzystuj ich na minuty czy SMS-y, lecz aktywuj pakiet „Bez Limitu L”. Kosztuje on dokładnie 30 zł, a operator zapewnia w nim nielimitowane usługi głosowe i tekstowe, kolejne 15 GB (łącznie 30 gigabajtów) i Supernet Video DVD.

Część niewykorzystanego transferu z doładowania przechodzi na kolejny miesiąc! Wykorzystasz tylko 5 GB z bonusu? Kolejne 10 GB kumuluje się na kolejne 30 dni! Pamiętaj tylko o doładowaniu konta na czas. Zasada jest prosta – im wyższe doładowanie, tym więcej bonusowych gigabajtów!

T-Mobile promocja

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: