Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

T-Mobile na wakacje – do rozdania tysiące gigabajtów

Obowiązuje do: 31.08.2017

Nowa kampania reklamowa T-Mobile ma przyciągnąć nowych klientów. Operator mówi jasno - nielimitowane usługi krajowe i warunki roamingu jak w domu, a do tego 10 GB. Mało? T-Mobile rozdaje na wakacje 2500 paczek Internetu w swoim konkursie.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Bonusowe GB w T-Mobile

Oferta na kartę T-Mobile z 10 GB jest dostępna na rynku od początku bieżącego roku. Różowy operator przypomina o swoim topowej pakiecie na kartę, wprowadzając przy okazji konkursy, w których będzie można wygrać dodatkowy transfer danych.

T-Mobile 10 GB za 25 zł:

Bonusowy transfer w T-Mobile

Zabawa ma trwać przez cały sierpień - odwiedzajcie oficjalne profile operatora T-Mobile na Facebooku, Twitterze i Instagramie, a nie ominie was okazja, by zdobyć jedną z 2500 paczek danych. W sam raz na wakacje.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów