Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Tidal i Showmax w prezencie w T-Mobile MIX na 90 dni

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Darmowy Tidal Showmax

Początkiem marca pisaliśmy o darmowym dostępie do Showmax dla użytkowników abonamentu indywidualnego T-Mobile. Z promocji (rozszerzonej również o Tidal) mogą też korzystać właściciele pakietów mix, na kartę, biznesowych oraz klienci Heyah.

Porównaj oferty GSM
PORÓWNAJ OFERTY

Tidal i Showmax za darmo

Z aplikacji Tidal dotychczas mogli korzystać właściciele standardowych abonamentów T1, T2 oraz T2 Smartfoneria (dawny pakiet T3). Bezpłatną usługę mogą teraz także zamówić użytkownicy ofert mix, jak np. MIX 30:

Darmowy Tidal Showmax

Tidal dostępny jest w prezencie za 0 zł na 90 dni. Tyle samo trwa promocja darmowego Showmax, z którego mogą korzystać również abonenci Heyah oraz pakietów biznesowych T-Mobile.

Po 90 dniach dalsze korzystanie z powyższych platform jest możliwe, ale odpłatnie – po 19,90 zł miesięcznie (razem 39,80 zł).

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: