Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Moto E4 Plus + deskorolka za 1 zł w MIX T-Mobile

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
T-Mobile Electronic Beats

Od 18 kwietnia oferta MIX T-Mobile wzbogaca się o SuperZestaw. Składa się na niego Motorola Moto E4 Plus i deskorolka Electronic Beats w cenie 1 zł.

Porównaj oferty mix
PORÓWNAJ OFERTY

SuperZestaw w T-Mobile za 1 zł

Motorola Moto E4 Plus w zestawie z customową deskorolką sygnowaną kultowym Electronic Beats dostępna jest za 1 zł. Poniżej przedstawiamy przykładowy pakiet mix:

T-Mobile Electronic Beats

Smartfon posiada ekran o wielkości 5,5″ i rozdzielczości 1280×720 pikseli, czterordzeniowy procesor i 3 GB pamięci operacyjnej RAM. Dla wielu największą zaletą będzie jednak bardzo mocna bateria o pojemności aż 5000 mAh.

T-Mobile zadbał również o inne atrakcje. Można np. skorzystać z darmowego Tidala i Showmaxa na 3 miesiące (90 dni) czy promocji 4×5 za przeniesienie numeru.

Kampania promocyjna będzie obecna w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych i radiowych oraz w kanałach digital (również w social media).

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: