Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Mikołajkowy zestaw T-Mobile z Xbox od 59 zł

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
T-Mobile promocja na Mikołaja

T-Mobile Polska przygotowała bardzo ciekawą atrakcję na Mikołajki! Możesz kupić zestaw z Xbox S Series już od 59 zł na start. Jest on dostępny zarówno w ofercie głosowej operatora, jak i internetowej.

Mikołajki w T-Mobile

Do wyboru masz (głosowy) abonament bez limitu T-Mobile M+ 5G lub mobilny Internet 40 GB. Rachunki miesięczne wyniosą wraz z Xboxem odpowiednio 115 lub 80 zł.

W zamian otrzymasz ofertę głosową z 5G lub internetową w umowie na 24 miesiące, a do tego Xbox S Series z następującymi dodatkami do gier w zestawie:

  • Fortnite
  • Rocket League

SKORZYSTAJ Z MIKOŁAJKOWEJ PROMOCJI NA T-MOBILE.PL

Mikołajkowy zestaw Xbox posiada zmodyfikowany kontroler, który zapewnia jeszcze wygodniejszą rozrywkę.

Świąteczne promocje operatorów 2021

Dodatki do Fornite:

Dzięki pakietowi Midnight Drive Pack do Fortnite możesz spersonalizować swojego awatara za pomocą Stroju Czachy Mroku, Plecaka Torebka Czachy Mroku, Kilofa Mroczny Rozłupywacz oraz 1000 V-dolców, które możesz wydać na ulubione przedmioty w Fortnite Battle Royale i nie tylko.

Dodatki do Rocket League:

Zawartość dodatkowa do gry Rocket League zawiera wyróżniający się purpurowy samochód Masamune, purpurowy dopalacz Wirtualna Fala, purpurowe koła Zefram i 1000 kredytów Rocket League, które można wykorzystać do tworzenia Blueprintów, przejścia na Rocket Pass Premium lub do zakupu zawartości w sklepie Rocket League Item Shop.

T-Mobile nie informuje, czy jest to promocja dostępna tylko dzisiaj, czy może potrwa np. do Świąt. Jeżeli jesteś zainteresowany Xboxem z dodatkami na Mikołaja, to zamów go już teraz!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.