Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Kibicuj z T-Mobile i wygrywaj telewizory Philips i zestawy kibica!

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
T-Mobile konkurs promocja

Już 20 listopada rozpoczną się XXII Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022! Z tej okazji T-Mobile przygotował specjalny konkurs dla swoich klientów i kibiców!

Konkurs T-Mobile na Mistrzostwa Świata Katar ’22

Oto przykładowa oferta operatora T-Mobile z telefonem:

Na czym polega konkurs T-Mobile?

Na tym, aby pokazać, że naprawdę wspieramy naszą drużynę podczas MŚ i przygotowaniu hasła lub przyśpiewki zagrzewającej Polaków do gry. Do wygrania jest 520 atrakcyjnych nagród, w tym 20 telewizorów TV Philips TV 55PUS7906/12. Ponadto przygotowano 100 zestawów kibica składających się z piłki, worka, smyczy, pałki kibica i farbek oraz 400 zestawów, w których będzie szalik, worek, smycz, pałka kibica oraz farbki.

 

W konkursie mogą wziąć udział klienci indywidualni T‑Mobile, korzystający z następujących taryf: T, T-Data, Rodzina, Frii Mix, GO!, Frii z aktywną zgodą „T-Mobile Marketing”, a także osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą korzystające z taryf: MagentaBiznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma, Data Jump z aktywną zgodą „T-Mobile Marketing”.

Nie przegap okazji – zabawa trwa tylko do 13 listopada w aplikacji mobilnej „Mój T-Mobile”!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: