Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Światłowód + IPLA w T-Mobile za 40 zł przez 3 miesiące

avatar
Obowiązuje do: odwołania
T-Mobile Światłowód promocja

Szukasz oferty Internetu stacjonarnego? T-Mobile proponuje szybkie łącze światłowodowe 300 Mb/s, a do tego 110 kanałów TV w IPLA!

Światłowód + IPLA w T-Mobile

Wszystko to w korzystnej cenie. Standardowo za pakiet zapłacisz 79 zł miesięcznie, ale przez pierwszy kwartał cena spada do zaledwie 40 zł!

Przejdź do promocji

90 dni oszczędności to nie koniec zalet T-Mobile. Dla właścicieli światłowodu różowy operator oferuje zniżkę na abonament komórkowy! W pakiecie łączonym będzie on niższy o 15 zł miesięcznie w porównaniu do oferty indywidualnej.

W 110 kanałach IPLA znajdziesz m.in.:

  • kanały sportowe
  • kanały informacyjne
  • kanały filmowe
  • kanały dla dzieci
  • i wiele innych

Umowa trwa standardowe 24 miesiące. T-Mobile nie pobiera opłaty aktywacyjnej, nie płacisz też za router. Zapłacisz jedynie symboliczną złotówkę za dekoder 4K (opłata jednorazowa).

Jeżeli szukasz oferty z komputerem to T-Mobile również ma świetną wiadomość – możesz u niego kupić np. laptopa Acer Aspire 1 w specjalnej ofercie tylko ze światłowodem!

Zobacz też: światłowód T-Mobile za darmo do końca 2021 roku

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu stacjonarnego
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: