Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Kup laptop Techbite w T-Mobile i zyskaj Microsoft 365 na 12 miesięcy

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
T-Mobile MS Office 365 promocja

Promocja na laptop marki Techbite w T-Mobile! Kup model Techbite Arc 11.6 HD 128 GB i odbierz roczną subskrypcję pakietu Microsoft Office 365 w prezencie!

Office 365 na rok gratis!

Laptop ten dostępny jest w ofercie bez umowy oraz w ofercie Internetu mobilnego. Oto przykładowy abonament internetowy 40 GB T-Mobile:

Na start za laptopa Techbite Arc 11.6 HD 128 GB zapłacisz 69 zł, a miesięczne rachunki wyniosą 65 zł, z czego 45 zł pokrywa rata za urządzenie. Umowa podpisywana jest na okres 24 miesięcy, a przez pierwszy rok będziesz cieszył się z darmowej subskrypcji MS Office 365!

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI MICROSOFT NA T-MOBILE.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Promocja operatora obowiązuje do 31 grudnia 2021 lub wyczerpania puli prezentów (liczba pakietów MS Office 365 jest ograniczona). Kto pierwszy, ten lepszy!

Laptop Techbite dostępny jest w kolorze czarnym. Nada się zarówno do nauki, jak i do zabawy. Oto jego najważniejsze dane techniczne:

  • procesor Intel Celeron N4000
  • karta graficzna Intel UHD GRAPHICS 600 64 GB
  • ekran dotykowy 11,6″ 360°
  • system operacyjny Windows 10 PRO 64-bit

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: