Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

55 GB Internetu mobilnego w T-Mobile taniej o 240 zł

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Internet mobilny w T-Mobile taniej o 240 zł

Internet mobilny w T-Mobile taniej o 240 zł

T-Mobile oferuje tańszy Internet mobilny dla swoich klientów. Do wyboru mamy 3 oferty różniące się wielkością transferu i ceną. Klienci różowego operatora dostaną upust na Internet mobilny w wysokości 10 zł.

10 zł miesięcznie = 240 zł w skali 2 lat

T-Mobile oferuje 3 warianty Internetu mobilnego. Są one przecenione o 10 zł miesięcznie dla tych osób, które korzystają z innych usług tego operatora. Pakiety i ich standardowe ceny wyglądają następująco:

  • 10 GB – 19,99 zł (w promocji 9,99 zł)
  • 35 GB – 29,99 zł (w promocji 19,99 zł)
  • 55 GB – 34,99 zł (w promocji 24,99 zł)

Rabat przyznawany stałym klientom T-Mobile w wysokości 10 zł oznacza, że oszczędzamy w skali trwania umowy (która trwa 24 miesiące) aż 240 zł!

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
3.8/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: