Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nielimitowany Internet mobilny w T-Mobile

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Nielimitowany Internet mobilny T-Mobile

Nielimitowany Internet mobilny T-Mobile

Internet mobilny staje się coraz bardziej popularny. Dzięki bezprzewodowej transmisji danych możemy „zabrać” Internet ze sobą, gdzie tylko zechcemy. Dotychczas ograniczeniem tej technologii był limit danych, jaki zwykle był nakładany przez operatorów, ale nie przez T-Mobile!

Pierwsze pół roku za 1 zł

Najnowsza oferta Internetu mobilnego od T-Mobile dostępna jest od kilku dni i – jak zapisuje operator w Regulaminie – będzie dostępna do jej wycofania. Za 79,99 zł miesięcznie dostaniemy nielimitowany pakiet internetowy. Oferta nie obejmuje dodatkowych urządzeń, a jedynie kartę SIM. Umowa podpisywana jest na 24 miesiące, a przez pierwsze pół roku koszt naszego abonamentu będzie wynosił jedynie symboliczne 1 zł!

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: