Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet domowy T-Mobile za 0 zł przez 1 miesiąc

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
T-Mobile Internet 0 zł

T-Mobile skończył wczoraj z rabatem -10 zł na swój Internet domowy, ale od razu wprowadził nową promocję. Możesz w niej testować Internet T-Mobile przez cały miesiąc bez kosztów!

Internet domowy T-Mobile

Przez miesiąc tanieje do 0 zł Internet domowy T-Mobile S, M oraz L. Oto niektóre z nich:

Od 21 czerwca różowy operator obniża ceny odpowiednio z 60, 70 i 90 zł do zera! Promocja obowiązuje przez pierwszy miesiąc. Umowa podpisywana jest na standardowe 24 miesiące.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI INTERNETU DOMOWEGO NA T-MOBILE.PL
PORÓWNAJ OFERTY

T-Mobile zapewnia w powyższych pakietach nielimitowany Internet z prędkością pobierania i wysyłania danych do 30, 60 lub do 90 Mb/s.

Promocja wyłącznie online trwa do jej odwołania lub wyczerpania zapasów urządzeń. Do Internetu domowego T-Mobile dobierz router takich marek, jak np. Alcatel, ZTE czy TCL. Opłaty startowe za sprzęt zaczynają się od 59 zł i zależą od klasy wybranego urządzenia.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu stacjonarnego
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (1 vote)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: