Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Dobrze, że jesteś w T-Mobile – rabat 25% na zakupy w sklepach SypialniaPlus

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Dobrze, że jesteś w T-Mobile promocja

Piątkowa promocja T-Mobile rozpoczyna się w czwartek! Tym razem możesz odebrać kod z rabatem -25%, którego wykorzystasz w sklepach stacjonarnych sieci SypialniaPlus.

Rabat 25% w SypialniaPlus

Oto przykładowa oferta no limit T-Mobile z telefonem:

Jak skorzystać z obecnej promocji T-Mobile Fridays? To bardzo proste:

Przytulny azyl, strefa regeneracji, królestwo snu. Dla wielu najważniejsze pomieszczenie w domu. Mowa o… sypialni! Szczególnie jesienną porą lubimy tutaj spędzać najwięcej czasu. Na łóżku pośród poduszek lub w wygodnym fotelu otulamy się ciepłym kocem, by zanurzyć się w świecie ulubionych bohaterów – książkowych albo serialowych. Aby ten moment był jeszcze bardziej komfortowy, przygotowaliśmy dla klientów indywidualnych T-Mobile 25% rabatu na wszystkie produkty dostępne w sklepach stacjonarnych SypialniaPlus. Kod rabatowy można odebrać od 13 do 19 października w aplikacji „Mój T-Mobile”.

 

Kod zniżkowy na produkty z asortymentu SypialniaPlus jest dostępny w aplikacji „Mój T-Mobile” w sekcji „Benefity” od 13 do 19 października. Aby skorzystać ze zniżki, należy do 19 października pobrać kod, a następnie do 26 października w trakcie zakupu okazać go sprzedawcy w sklepie stacjonarnym. Kod nie łączy się z innymi zniżkami.

 

Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci abonamentowi T-Mobile (T, T DATA, Rodzina), jak i posiadacze oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix).

Źródło: T-Mobile.pl.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: