Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Dobrze, że jesteś w T-Mobile – rabat 20% na akcesoria mPTech

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
T-Mobile promocja Happy Fridays

Wystartowała piątkowa promocja „Dobrze, że jesteś w T-Mobile” (dawny Happy Fridays T-Mobile). Tym razem do odbioru masz rabat na akcesoria firmy mPTech.

Rabat 20% na sprzęt mPTech

Oto przykładowa bez limitu T-Mobile z telefonem:

Jak skorzystać z obecnej promocji T-Mobile Fridays/Dobrze, że jesteś w T-Mobile? To bardzo proste:

Któż z nas nie lubi gadżetów? Jedni je wręcz kolekcjonują, inni podchodzą do nich pragmatycznie, ale każdy z pewnością nie raz kupił jakieś akcesorium. W T-Mobile lubimy ułatwiać naszym klientom życie, dlatego przygotowaliśmy dla nich 20% rabatu na akcesoria do telefonów i produkty w sklepie mPTech, wśród których znajdą m.in. słuchawki bluetooth, transmiter czy uchwyt do samochodu. Kod rabatowy można odebrać od 20 do 26 października w aplikacji „Mój T-Mobile”.

 

Telefony stały się dla nas nieodzownym narzędziem pracy, ale także bardzo pomocnym urządzeniem, z którego korzystamy właściwie w każdej sytuacji. Dzięki nim nie tylko mamy kontakt z bliskimi, ale także pomagają nam one w codziennych czynnościach. Warto więc pomyśleć o dodatkowych akcesoriach do telefonów, które ułatwią nam spędzanie wolnego czasu, takich jak słuchawki bluetooth czy bezprzewodowa ładowarka. W T-Mobile przygotowaliśmy więc dla klientów indywidualnych 20% zniżki na wybrane produkty dostępne w sklepie mPTech.

Źródło: T-Mobile.pl.

Z oferty mogą skorzystać właściciele ofert na abonament, mix i kartę T-Mobile. Promocja trwa tylko do 26 października.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: