Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Dobrze, że jesteś w T-Mobile – rabat do 60% na zakupy w sklepie LABOTIGA.pl

Obowiązuje do: 01.02.2023
T-Mobile Happy Friday promocja

Wystartowała kolejna piątkowa promocja z cyklu „Dobrze, że jesteś w T-Mobile” (dawny Happy Friday T-Mobile). W przeciwieństwie do większości poprzednich edycji, tym razem będzie można z niej skorzystać znacznie dłużej niż przez kilka dni.

Rabat do 60% na LABOTIGA.pl

Oto przykładowa oferta T-Mobile z telefonem:

Jak skorzystać z najnowszej promocji T-Mobile Fridays/Dobrze, że jesteś w T-Mobile? To bardzo proste:

W gąszczu propozycji prezentowych czasem ciężko zdecydować się na tę najlepszą dla osób bliskich naszemu sercu. Rozwiązaniem, które sprawdzi się zarówno dla rodziców, partnera, dziecka czy przyjaciółki jest książka. Dla każdego, kto chciałby zaopatrzyć więc kogoś bliskiego w ciekawe pozycje książkowe lub ebooki, w T-Mobile przygotowaliśmy do 60% na zakupy w sklepie internetowym LABOTIGA.pl. Można tam znaleźć publikacje dotyczące różnych dziedzin sportowych, więc z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego.

 

Prezent będzie dostępny w aplikacji „Mój T-Mobile” w sekcji „Benefity” od 8 grudnia aż do 1 lutego 2023 r. Każdy użytkownik będzie miał więc wystarczająco dużo czasu, aby wybrać idealną książkę czy ebooka. Aby skorzystać z rabatu, należy podczas zakupów wpisać pobrany z aplikacji kod na stronie https://www.labotiga.pl/. Kod może zostać wykorzystany także na rzeczy już przecenione, ale nie łączy się z innymi kodami promocyjnymi.

Z promocji mogą skorzystać nie tylko właściciele abonamentu (T, T DATA, Rodzina), na kartę (GO!, Frii) czy mix (Frii Mix), ale i klienci biznesowi. Chodzi o plany taryfowe MagentaBiznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma, Data Jump z wyrażoną zgodą na „Partnerzy Marketing”. Promocja trwa do 1 lutego 2023.

Źródło: T-Mobile.pl.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów