Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Happy Fridays w T-Mobile – IPLA ELEVEN SPORTS za 0 zł

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
ELEVEN SPORTS T-Mobile promocja

Kolejna świetna wiadomość dla klientów T-Mobile! Tym razem przydzielany bonus Happy Fridays jest różny dla abonamentu i mixa/prepaidu. W pierwszym przypadku można liczyć na bezpłatny dostęp do IPLA ELEVEN SPORTS!

IPLA w T-Mobile

Pakiet IPLA ELEVEN SPORTS za 0 zł przydzielany jest na 30 dni. Wystarczy, że aktywujesz promocję operatora w dniach od 21 do 23 maja w aplikacji mobilnej „Mój T-Mobile”.

Przykładowy abonament T-Mobile z telefonem:

Przejdź do promocji

Dla kogo jest IPLA ELEVEN SPORTS? To bogactwo transmisji i programów z różnych dziedzin – ciekawość zaspokoją tam zarówno fani europejskiej (i nie tylko) piłki nożnej, jak też fani wyścigów Formula 1®. Z pakietu można korzystać na dowolnym urządzeniu: komputerze, tablecie, smartfonie czy poprzez Smart TV, dlatego ulubione rozgrywki czy inne wydarzenia sportowe można śledzić w wybranym miejscu i czasie. Teraz z darmowego dostępu do platformy będą mogli skorzystać także klienci indywidualni T‑Mobile.

Na pakiet IPLA ELEVEN SPORTS składają się następujące kanały:

  • Eleven Sports 1
  • Eleven Sports 2
  • Eleven Sports 3
  • Eleven Sports 4

Po bezpłatnym okresie możesz wciąż korzystać z pakietu. Wówczas koszt IPLA ELEVEN SPORTS wyniesie 15 zł na 30 dni.

Użytkownicy ofert mix i na kartę mogą w tym czasie (21-23 maj) odebrać darmową paczkę 3 GB krajowego transferu. Zostanie ona przydzielona na konto do 72 godzin i będzie można z niej korzystać przez 5 dni.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.