Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Dobrze, że jesteś w T-Mobile – rabat 20% do HalfPrice

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
T-Mobile promocja Happy Fridays

Wciąż nie masz pomysłu na świąteczny prezent? Z pomocą przychodzi – nie po raz pierwszy – T-Mobile Polska. Oferuje teraz rabat 20% do HalfPrice.

Rabat 20% do HalfPrice

Oto przykładowa oferta T-Mobile:

Komentarz T-Mobile Polska:

Trwają ostatnie przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia, a temat ten jest najczęściej poruszanym na różnych spotkaniach – czy to wśród znajomych i przyjaciół, czy nawet podczas spotkań zawodowych. Nieodłącznym elementem tego okresu są także prezenty. Dla tych, którzy jeszcze nie mają pomysłu na idealny upominek dla kogoś bliskiego lub dla siebie, w T-Mobile mamy wyjątkową ofertę aż 20% rabatu do HalfPrice na wybrany produkt. To doskonała okazja, by spośród asortymentu wielu znanych marek wybrać coś, co wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.

 

Oferta dostępna jest w aplikacji „Mój T-Mobile” w sekcji „Benefity” od 15 do 23 grudnia. Z rabatu można skorzystać w serwisie https://www.halfprice.eu/pl/ lub w sklepie stacjonarnym. Kod obniża o 20% cenę najdroższego produktu w koszyku i – co ważne – działa również na produkty przecenione (ale nie łączy się z innymi kodami rabatowymi i promocjami). Zniżka może być wykorzystana przez osoby będące uczestnikami programu lojalnościowego KLUB HalfPrice lub CCC.

Z promocji mogą skorzystać właściciele wybranych planów taryfowych na abonament indywidualny, na kartę mix oraz dla firm.

Źródło: T-Mobile.pl.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
3.3/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: