Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Dobrze, że jesteś w T-Mobile – rabat 13% na zakupy w FajneCeny.pl

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Happy Friday promocja T-Mobile

T-Mobile nie czeka na piątek i już teraz zapowiada promocję na długi weekend. Będziesz mógł z niej skorzystać już od jutra, 15 czerwca.

Rabat 13% na FajneCeny.pl

Oto przykładowy abonament T-Mobile z telefonem komórkowym:

Jak skorzystać z najnowszej promocji T-Mobile Friday (obecnie zwanej „Dobrze, że jesteś”)?

To proste – prezent jak zwykle odbierzesz w aplikacji mobilnej „Mój T-Mobile”. Rabat wykorzystasz na stronie www.FajneCeny.pl w kategorii „Ogród”. Tylko w najbliższych kilku dniach klienci operatora będą mogli skorzystać z 13-procentowego upustu przy zakupie wyposażenia ogrodowego, w sam raz na zbliżające się lato i wakacje!

Rabat -13% odbierzesz w aplikacji „Mój T-Mobile” w dniach od 15 do 21 czerwca (do końca dnia). Będzie on ważny do 26 czerwca – to ostatni moment na dokonanie tańszych zakupów.

Promocja skierowana jest do właścicieli abonamentu, mixa oraz ofert na kartę (prepaid) T-Mobile.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.