Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Dobrze, że jesteś w T-Mobile – 20% zniżki na biżuterię ANIA KRUK

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
T-Mobile rabat ANIA KRUK

W dzisiejszej odsłonie cyklicznej promocji „Dobrze, że jesteś w T-Mobile” otrzymasz zniżkę na biżuterię ANIA KRUK. Rabat wynosi aż -20%.

Dobrze, że jesteś w T-Mobile

Oto przykładowa oferta T-Mobile z tanim telefonem:

Promocja „Dobrze, że jesteś w T-Mobile” to nic innego, jak akcja „Happy Fridays” pod nowym szyldem. Z oferty mogą skorzystać właściciele abonamentów T-Mobile (T, T DATA, Rodzina), użytkownicy ofert na kartę (GO!, Frii) oraz MIX (Frii Mix).

Rabat -20% na biżuterię ANIA KRUK można odebrać od 19 do 23 sierpnia włącznie, a wykorzystać do końca bieżącego miesiąca lub wyczerpania puli produktów. Warto więc się pospieszyć! Rabat odbierzesz w aplikacji mobilnej Mój T-Mobile.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów