Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Happy Fridays w T-Mobile – ekstra 5 GB

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
T-Mobile 5 GB na Mundial 2022

Z okazji Mundialu 2022 T-Mobile przygotował dodatkowy pakiet 5 GB Internetu. Kod rabatowy odbierzesz w aplikacji mobilnej T-Mobile.

Happy Fr:Days T-Mobile

Oto przykładowa oferta T-Mobile z telefonem:

Aby skorzystać z promocji T-Mobile Fridays należy zalogować się na aplikację Mój T-Mobile (sekcja „Benefity”) i zlecić aktywację bezpłatnego bonusu 5 GB Internetu. Wszystko z okazji zbliżających się XXII Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022. Przypominamy – T-Mobile jest sponsorem reprezentacji Polski.

Pakiet można aktywować od 17 do 23 listopada.

Dodatkowy pakiet, w przypadku Abonentów Mix i Na Kartę, można wykorzystać w ciągu 7 dni od dnia aktywacji. W przypadku usługi abonamentowej jest on ważny do końca okresu rozliczeniowego.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4/5 - (5 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów