Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Happy Fridays w T-Mobile – ekstra 25 GB na urodziny!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
T-Mobile 25 GB promocja na urodziny

T-Mobile przygotował specjalną promocję Happy Fridays z okazji swoich 25. urodzin! Dostaniesz w niej aż 25 darmowych gigabajtów!

25 GB w T-Mobile na urodziny

Twój prezent czeka na Ciebie już teraz! Zwykle można go aktywować od piątku, ale tym razem jest inaczej.

Przykładowy abonament T-Mobile:

Przejdź do promocji

Kto może skorzystać z promocji operatora? Właściciele abonamentu, ofert mix oraz pakietów na kartę. Jubileuszowe 25 GB są ważne do końca okresu rozliczeniowego (abonament) lub przez 30 dni (prepaid, mix).

Aby ją odebrać, zajrzyj do aplikacji „Mój T-Mobile„. Możesz też wysłać wiadomość tekstową SMS o treści HF na numer 80800 w celu odebrania bonusu. Zostanie on aktywowany w ciągu 72 godzin.

Uwaga! T-Mobile oferuje bonus nie od piątku do niedzieli, jak to najczęściej bywa z Happy Fridays, a od czwartku do… końca miesiąca. 25 GB odbierzesz od 16 do 30 września!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów