Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Happy Fridays w T-Mobile – 1 GB w roamingu UE

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
T-Mobile promocja 1 GB roaming UE

W wakacyjnej odsłonie cyklicznej promocji Happy Fridays T-Mobile otrzymasz internetowy bonus. Do Twojej dyspozycji przeznaczono 1 GB w roamingu UE.

Happy Fridays T-Mobile

Promocja trwa od 2 do 4 lipca. Do tego momentu będziesz mógł aktywować promocję w aplikacji mobilnej różowego operatora.

Przykładowa oferta T-Mobile:

Przejdź do promocji

Z promocji operatora mogą skorzystać zarówno właściciele abonamentów, jak i użytkownicy prepaid oraz ofert mix. Pakiet można aktywować również wysyłając SMS o treści HF na numer 80800.

Z bezpłatnej paczki można cieszyć się na terenie strefy roamingowej 1A UE. W skład tego obszaru wchodzą kraje Unii Europejskiej oraz inne wybrane kraje i terytoria: Austria, Azory, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Gujana Francuska, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Madera, Malta, Martynika, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Reunion, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspy Kanaryjskie.

Ekstra transfer do wykorzystania w 1 Strefie UE pojawi się na Twoim koncie maksymalnie do 72 godzin od momentu jego aktywacji. Będziesz mógł korzystać z niego przez 30 dni!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.