Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

GIGAlato z T-Mobile – nawet 200 GB!

avatar
1
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
T-Mobile promocja 200 GB

Zmiany w T-Mobile na lato! W promocji GIGAlato zyskasz znacznie większy transfer internetowy – zarówno w ofertach głosowych, jak i internetowych. Będzie to nawet 200 GB!

Promocje T-Mobile na lato 2021

Od 12 lipca można korzystać z przedłużonej oferty abonamentowej 5G z 200 GB, natomiast popularne plany taryfowe M będą teraz liczyły aż 40 GB.

Abonament T-Mobile M z telefonem do wyboru:

Przejdź do promocji

W abonamencie T-Mobile M otrzymasz nielimitowane połączenia głosowe i tekstowe w kraju i roamingu UE (SMS i MMS), a także aż 40 GB transferu danych. Dodatkowo operator daje zniżki do 100 zł na wszystkie urządzenia w rozbiciu na elastyczne raty 0%. Promocja GIGAlato obejmuje taryfy M od 35 zł wzwyż.

Z kolei do 16 sierpnia można skorzystać z oferty mistrzowskiej – zamów abonament 5G za 65 zł (kolejne numery po 45 zł) i ciesz się transferem aż 200 GB! W tym przypadku rabaty na sprzęt wynoszą nawet 200 zł. T-Mobile szczególnie poleca smartfony do obsługi sieci najnowszej generacji, jak Samsung Galaxy A22 5G czy Redmi Note 10 5G.

Jakby tego było mało, akcja GIGAlato celuje też w Internet mobilny T-Mobile! Do dyspozycji będziesz miał dwukrotnie większe paczki internetowe!

  • Internet mobilny za 20 zł – 40 GB zamiast 20 GB
  • Internet mobilny za 30 zł – 60 GB zamiast 30 GB
  • Internet mobilny za 40 zł – 100 GB zamiast 50 GB

Przykładowy Internet mobilny T-Mobile:

Skorzystaj z letnich ofert T-Mobile już teraz!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Abonament 5G w T-Mobile??? Najpierw niech zrobią 5G a nie kpinę z ludzi jak teraz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.