Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Drugi abonament lub Internet na 12 miesięcy na koszt T-Mobile!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
T-Mobile promocja 0 zł

Tak znakomitej wiosennej promocji w tym sezonie jeszcze nie było! T-Mobile proponuje drugi nielimitowany abonament lub Internet światłowodowy, za którego nie będziesz musiał płacić przez cały rok!

Aktualizacja: promocja jest na nowo dostępna na cały czerwiec 2022.

Promocja T-Mobile

Promocja obejmuje pakiety Oferta M Nielimitowana oraz Oferta L Nielimitowana z prawdziwie nieograniczonym transferem 5G w telefonie! Rok oszczędności zyskasz także w przypadku światłowodu z prędkościami do 300, do 600 oraz do 900 Mb/s.

Z promocji mogą skorzystać obecni i nowi klienci T-Mobile. To proste – dokup drugi abonament lub Internet światłowodowy (jeden z wyżej wymienionych pakietów) i nie płać za niego przez okrągły rok! Koszty abonamentu/Internetu bierze na siebie T-Mobile. W przypadku światłowodu nie będą również doliczane dopłaty obowiązujące w budynkach o wyższych kosztach utrzymania łącza, jak np. w zabudowie jednorodzinnej.

SKORZYSTAJ Z WIOSENNEJ PROMOCJI 1 ROK ZA DARMO NA T-MOBILE.PL

Ponadto T-Mobile promuje w abonamencie komórkowym takie modele smartfonów, jak Samsung Galaxy A52s 5G lub Redmi Note 11 Pro 5G w wersji 6/128 GB. Promocja nie obejmuje rat za telefon, lecz wyłącznie usługi abonamentowe/internetowe i trwa do 31 maja 30 czerwca.

Promocja została przedłużona do końca czerwca 2022 roku.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów