Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

MagentaBIZNES M pod lupą – prześwietlamy ofertę

Obowiązuje do: odwołania

MagentaBIZNES to nowa oferta dla firm od T-Mobile. Dostępna jest na rynku od drugiej połowy kwietnia bieżącego roku, kiedy zadebiutowało kilka pakietów spod szyldu MagentaBIZNES. Jednym z nich jest oferta M, której się dziś przyjrzymy. Jest to najniższy w pełni nielimitowany abonament w T-Mobile.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

T-Mobile dla firm

Pierwszy raz o ofercie MagentaBIZNES pisaliśmy 18 kwietnia. Różowy operator oferuje 4 różne warianty, które można zamówić z telefonem lub bez. Wariant M nie jest najtańszy (jest jeszcze niższy abonament MagentaBIZNES S), ale to właśnie „emka” jest najtańszą ofertą z pełni nielimitowanym pakietem internetowym.

Sprawdź ofertę MagentaBiznes M

W maju zmieniliśmy sposób przedstawiania pakietów internetowych „bez limitów”, których transfer maleje zazwyczaj do 1 Mb/s po przekroczeniu np. 10 GB. I właśnie na tym polu wyróżnia się omawiany pakiet T-Mobile dla firm - Internet jest w pełni nielimitowany ze stałą prędkością do 20 Mb/s! Internet jest współdzielony na wszystkich kartach SIM (maksymalnie 9).

Rozmowy, SMS-y i Internet w MagentaBIZNES M

Oto dokładny cennik obowiązujący w pakiecie MagentaBIZNES M:

 • minuty na komórki: nielimitowane
 • minuty na stacjonarne: nielimitowane
 • SMS-y: nielimitowane
 • MMS-y: nielimitowane
 • Internet: nielimitowany (prędkość do 20 Mb/s)
 • cena: 73,80 zł brutto (bez telefonu) lub od 86,10 zł brutto (z telefonem)
 • długość umowy: 24 miesiące

MagentaBIZNES M z urządzeniem:

T-Mobile dla firm

MagentaBIZNES M bez urządzenia:

Porównaj oferty GSM

W ramach pakietu MagentaBIZNES M podpisujemy standardową umowę na 24 miesiące. Do wyboru mamy 2 konfiguracje: bez telefonu w cenie 73,80 zł brutto lub od 86,10 zł z VAT w przypadku wariantu ze smartfonem lub innym urządzeniem. Operator umożliwia elastyczny zakup urządzenia za 1,23 zł brutto lub z obniżonymi ratami w wysokości od 6,15 zł z VAT. Jednorazowa opłata aktywacyjna to jedyne 1,23 zł brutto.

T-Mobile umożliwia dobór kolejnej karty SIM w ramach umowy i to w każdej chwili trwania umowy. Jej koszt wynosi 36,90 zł brutto, a gdy nie jest wykorzystywana, opłata za nią spada do 1,23 zł brutto. Taka cena będzie obowiązywać od 7 pełnego cyklu rozliczeniowego. Można zamówić maksymalnie 8 dodatkowych kart SIM.

Różowy operator zapewnia wiele dodatkowych usług ułatwiających prowadzenie biznesu w cenie od 6,15 zł z VAT, jak np. Księgowość Online (łatwe i szybkie fakturowanie, gwarancja aktualności, bezpieczeństwo) czy pakiet Office 365. Możemy również zamówić usługę Booking, która umożliwia rezerwację spotkań, podgląd zrealizowanych już wizyt czy dostęp do grafiku każdego pracownika i wiele innych.

MagentaBIZNES M - dla kogo?

Pakiet T-Mobile został stworzony z myślą o zaspokojeniu potrzeb klientów biznesowych. Stąd możliwość dokupienia większej ilości karty SIM dla swoich pracowników (i to w dowolnym momencie trwania umowy), a także ich zawieszenie w momencie gdy nie są używane. Dzięki temu cena dodatkowej karty spada do symbolicznych 1,23 zł z VAT.

Operator oferuje wiele urządzeń w niezłych cenach - nie tylko smartfony z najwyższej półki, lecz także routery i tablety. Możliwość korzystania ze wspólnego Internetu w firmie jest dodatkową zaletą oferty, którą uzupełniają opcjonalne dodatki biznesowe.

Zalety:

 • zakres usług (nielimitowane minuty, SMS-y, MMS-y do wszystkich)
 • niewyczerpalny pakiet internetowy z prędkością do 20 Mb/s
 • możliwość dokupienia dodatkowych kart SIM w każdym momencie
 • duży wybór urządzeń od 1,23 zł z VAT
 • minimalizacja opłaty za nieużywaną dodatkową kartę do 1,23 zł z VAT
 • bezpłatny roaming UE
 • wiele opcjonalnych dodatków do wyboru

Wady:

 • umowa na 24 miesiące
 • minimalizacja opłaty za nieużywaną kartę dopiero po 7 pełnych cyklach rozliczeniowych

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie T-Mobile.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
 • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów