Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei Mate 9 Porsche Design tylko w T-Mobile

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Huawei Mate 9 Porsche Design tylko w T-Mobile

Porsche od zawsze było cenione za jakość i prestiż. Do tego poziomu próbuje dorównać Huawei ze swoim flagowcem Mate 9, sygnowanym marką Porsche. Jest on dostępny na wyłączność tylko w T-Mobile dla firm.

Smartfon Huawei dla bogatych

Przykładowa oferta T-Mobile dla firm:

Huawei Mate 9 Porsche Design to luksusowy smartfon chińskiego producenta dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy nie liczą się z ceną urządzenia. Flagowiec Huawei charakteryzuje się metalową obudową, eleganckim wyglądem i wysoką wydajnością – na pokładzie znajduje się aż 6 GB pamięci RAM i wydajny procesor. Na podwójnie zakrzywionym ekranie AMOLED można podziwiać zdjęcia wysokiej jakości – za optykę w tym modelu odpowiedzialna jest Leica.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: