Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Galaxy S8 na Święta w T-Mobile i inne okazje dla firm

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów

T-Mobile oferuje w swoich pakietach dla firm Samsunga Galaxy S8 już za 9 zł z VAT. Klienci biznesowi mogą wybrać również inne atrakcyjne zestawy.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Święta z T-Mobile

Eksflagowiec Samsung Galaxy S8 kosztuje tylko 9 zł z VAT w pakiecie Magenta Biznes M. Miesięczna rata za telefon wynosi tylko 45 zł netto, a więc 55,35 zł brutto.

Galaxy S8 za 9 zł

Oferta składa się również z drugiej karty SIM do routera. T-Mobile zapewnia współdzielone łącze internetowe z prędkością maksymalną do 20 Mb/s. Do wyboru są również inne konfiguracji pakietu dla firm, ale opłata startowa za Galaxy S8 pozostaje na tym samym poziomie. Umowa podpisywana jest na 36 miesięcy.

Za 9 zł dostaniemy również inne ciekawe smartfony. Na wyróżnienie zasługuje z pewnością Samsung Galaxy Note 8 ze smartwatchem Gear 3 frontier w prezencie.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów