Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Bonusy od serca w T-Mobile – lato ze zdrapkami!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
T-Mobile bonusy od serca zdrapka

Dawno nie było cyklicznej promocji „Bonusy od serca w T-Mobile”, ale już jest jej nowa odsłona. Tym razem z wakacyjnym wydźwiękiem!

Bonusy od serca T-Mobile

Tak prezentuje się przykładowa oferta T-Mobile Polska:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI BONUSY OD SERCA NA T-MOBILE.PL

Tym razem co tydzień w aplikacji mobilnej Mój T-Mobile znajdziesz specjalną zdrapkę, gdzie znajdziesz niespodziankę. Zabawa trwa od 1 czerwca do 5 lipca. Warto z niej skorzystać!

Akcja rusza już 1 czerwca, kiedy w aplikacji „Mój T‑Mobile”, w sekcji „Benefity”, pojawi się pierwsza zdrapka. Użytkownik może odkryć jej zawartość przez tydzień. Po tym czasie zostanie ona zastąpiona przez zupełnie nową zdrapkę – i tak przez cały miesiąc! Co kryje się pod spodem? Bonusy będą zróżnicowane i każdy znajdzie coś atrakcyjnego. Wystarczy zdrapać i się przekonać!

Źródło: firma.t-mobile.pl.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów