Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

T-Mobile XL pod lupą – prześwietlamy ofertę

avatar
Obowiązuje do: odwołania
T-Mobile Internet

T-Mobile XL to topowa oferta abonamentu komórkowego dla klienta indywidualnego. Charakteryzuje się nielimitowanymi usługami i możliwością wyboru opcji z telefonem lub samej karty SIM. W ramach tej oferty dostaniesz także spory pakiet internetowy oraz dodatkowe korzyści takie jak „Supernet Video HD”. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się, co możesz zyskać jeżeli zdecydujemy się na tą ofertę.

T-Mobile 70 GB

W ramach T-Mobile XL w podstawowej konfiguracji w wersji tylko SIM zapłacisz 79 zł miesięcznie. W tej kwocie dostaniesz:

 • minuty na komórki: nielimitowane
 • minuty na stacjonarne: nielimitowane
 • SMS-y: nielimitowane
 • MMS-y: nielimitowane
 • Internet: 70 GB
 • cena: od 149 zł w wariancie z telefonem
 • długość umowy: 24 lub 36 miesięcy

T-Mobile – XL z telefonem:

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

T-Mobile XL to oferta abonamentowa w opcji na 24 lub 36 miesięcy. Jest również możliwość wyboru urządzenia, jednak należy pamiętać że w tym wypadku zmieni się wysokość abonamentu. W takiej konfiguracji miesięcznie zapłacisz minimum 149 zł. Są również dostępne warianty 169 zł oraz 189 zł miesięcznie. Jedyna widoczna tutaj różnica odnosi się do innej kwoty początkowej za dany smartfon. Pozostałe parametry są identyczne jak w T-Mobile XL za 149 zł. Do kosztów początkowych dochodzi także jednorazowa opłata aktywacyjna, która wynosi 20 zł.

W T-Mobile XL otrzymasz nielimitowane usługi – nieograniczone rozmowy komórkowe oraz stacjonarne na terenie naszego kraju i w roamingu UE. To samo dotyczy wiadomości SMS oraz MMS. Warto pamiętać, że za dodatkowe usługi tzw. premium poniesiesz dodatkową opłatę. Jednak operator daje możliwość zablokowania tych usług, dzięki czemu nasze rachunki nie wzrosną.

W ramach oferty T-Mobile XL dostajesz całkiem sporą ilość transmisji danych. W tym wypadku będzie to aż 70 GB Internetu z pełną prędkością. Po wykorzystaniu paczki danych prędkość transferu zostanie obniżona do mało używalnych 16 kb/s.

Dostaniesz także dodatkowy bonus w postaci usługi Supernet Video HD, za którą nie będziesz musiał płacić przez cały okres trwania umowy. W pozostałych wariantach usługa ta jest dodatkowo płatna w wysokości 15 zł. Dzięki opcji Supernet Video HD operator nie liczy transmisji danych zużytych przez wybrane aplikacje streamingowe. Należą do nich między innymi Netflix, YouTube, VOD.PL, Player, TVP Sport HD, Stream TVP, czy TVP VOD. Jest to ciekawa opcja dla użytkowników, którzy dużo korzystają z treści streamingowanych przez powyższe serwisy.

Musisz pamiętać także o pewnej ważnej kwestii. Mianowicie podawana opłata miesięczna w wysokości 79 zł lub 149 zł w podstawowej wersji obowiązuje w momencie akceptacji faktury elektronicznej oraz zgód marketingowych. Jeżeli natomiast nie wyrazisz aprobaty w którymś z tych punktów, trzeba liczyć się z wyższymi o 5 zł opłatami miesięcznymi za brak każdej z nich.

W T-Mobile XL włączane jest automatycznie „bezpieczne surfowanie”. Usługa ta jest bezpłatna przez pierwsze 3 miesiące. Potem jest ona automatycznie wyłączana, chyba że abonent zadecyduje inaczej. Wtedy miesięczny koszt wynosi 4 zł. „Bezpieczne surfowanie” polega na filtrowaniu potencjalnie niebezpiecznych stron internetowych, na których może ukrywać się potencjalne niebezpieczne oprogramowanie z wirusami na czele.

Sieć T-Mobile oferuje również sporo dodatkowych pakietów, które możesz dobrać do swojej oferty, między innymi zdecydować się na Ochrona Zdrowia MetLife Europe, Amazon Prime Video czy Netflix. Wszystkie opcje są dostępne w promocyjnych cenach dla abonentów T-Mobile i tylko od Ciebie zależy, czy potrzebujesz takich dodatkowych usług czy też nie.

T-Mobile XL – dla kogo?

Co zyskujesz wybierając ofertę T-Mobile XL? Przede wszystkim nielimitowane usługi w postaci rozmów i SMS-ów w kraju i w roamingu. Dostajesz także duży bardzo pakiet internetowy. Możesz wybrać atrakcyjny telefon, a także także dobrać usługi dodatkowe, które w danym momencie potrzebujesz.

Potrzebujesz gigantycznego pakietu internetowego zarówno w kraju jak i za granicą? Nie chcesz ograniczać się w rozmowach i wiadomościach? Szukasz fajnego telefonu w dobrej cenie? Zatem T-Mobile XL to oferta właśnie dla Ciebie!

Zalety:

 • zakres usług (nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci)
 • 70 GB transferu w kraju
 • bardzo duży wybór telefonów i smartfonów
 • ceny telefonów i smartfonów od symbolicznej złotówki
 • bezpłatny roaming UE
 • brak dodatkowych rat za telefon
 • do wyboru wiele abonamentów z telefonem

Wady:

 • konieczność wiązania się długoterminową umową
 • rabat -10 zł tylko w przypadku wyrażenia zgód marketingowych
 • bardzo wysoka cena
 • mało atrakcyjny wariant bez telefonu

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie T-Mobile.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia politolog. Przez wiele lat związany z branżą telekomunikacyjną. Pasjonat nowych technologii, fotografii i rowerów.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: