Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Smartfony z gwarancją najlepszej sieci w T-Mobile od 1 zł

avatar
Obowiązuje do: odwołania
testowanie sieci T-Mobile

T-Mobile wprowadził w swoim abonamencie testowanie sieci. Trwa ono przez miesiąc i dopiero po tym próbnym okresie decydujesz, czy zostajesz na stałe u operatora.

Testowanie T-Mobile

Zasady są bardzo proste:

  1. Podpisujesz umowę z T-Mobile.
  2. Testujesz jakość usług przez 30 dni.
  3. Po tym czasie zostajesz z T-Mobile lub rezygnujesz z umowy i otrzymujesz od operatora zwrot pieniędzy.

Przejdź do promocji ->


T-Mobile przypomina również o sporym wyborze smartfonów za 1 zł na start. Są wśród nich m.in. Redmi Note 8T, Samsung Galaxy A51 i Nokia 6.2 (na zdjęciu obok). Kosztują one symboliczną złotówkę w abonamentach od 89 do 129 zł miesięczne. Operator zapewnia w nich m.in. nielimitowane usługi głosowe i tekstowe, a także 15-30 GB transferu danych.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: