Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Bonusy w T-Mobile T1 Bez Limitu

Obowiązuje do: zakończona

Od dzisiaj można nabyć najnowszy pakiet T-Mobile - T1 Bez Limitu. Operator przygotował nie tylko nowy plan taryfowy, ale również szereg dodatkowych bonusów.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Netflix na 12 miesięcy w T-Mobile

Pierwszą z nich jest darmowy dostęp do Netflix w prezencie na okres 12 miesięcy. Promocja dostępna jest w wariancie z telefonem.

Najtańsza opcja T1 Bez limitu (bez smartfona):

T1 Bez Limitu

Jeżeli zdecydujemy się na zakup urządzenia u operatora, warto również rozważyć kwestię przenoszenia numeru do T-Mobile. Po pierwsze, jest to wygodne (nie musimy podawać znajomym nowego numeru), a po drugie, dostaniemy rabat w wysokości 10 zł na każdy miesiąc trwania umowy, a więc zaoszczędzimy w skali 2 lat 240 zł. Najtańszy pakiet z telefonem kosztuje 70 zł (80 zł w przypadku zamówienia nowego numeru).

Oczywiście możemy sami decydować, jaką chcemy przyjąć opłatę miesięczną z telefonem (maksymalnie do 180 zł), gdyż od niej zależy opłata startowa - im wyższe rachunki, tym tańsze urządzenie. Przykładowe smartfony, ich ceny i wysokość abonamentu:

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów