Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Sony Xperia XA2 – przedsprzedaż w T-Mobile

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
T-Mobile Xperia XA2 od 9 zł

Sony Xperia XA2 jest dostępna już nie tylko w Plusie i Play. Przedsprzedaż nowego modelu z Kraju Kwitnącej Wiśni rozpoczął również T-Mobile w swoim abonamencie dla osób fizycznych oraz w planach biznesowych.

Porównaj oferty GSM
PORÓWNAJ OFERTY

T-Mobile – Sony Xperia XA2 od 9 zł

Do zestawu przedsprzedażowego z modelem Sony Xperia XA2 w T-Mobile dołączany jest atrakcyjny prezent – słuchawki Bluetooth Headset SBH24, te same, co w ofercie Play. Smartfon dostępny jest za 9 zł w poniższym abonamencie T1 Bez Limitu:

T-Mobile Xperia XA2 od 9 zł

Warto przypomnieć, że na bardzo podobnych warunkach umowy (np. objętościowo nielimitowany Internet, który zwalnia po przekroczeniu pierwszych 10 GB) Xperia XA2 jest oferowana w Play za symboliczną złotówkę. W Plusie z kolei otrzymamy ją również za 1 zł w kontrakcie miesięcznym wynoszącym niecałe 102 zł. Na którą ofertę się zdecydujesz?

Sony Xperia XA dostępna jest także od 8,99 zł (z VAT) w T-Mobile dla firm:

Również i w tym przypadku na klienta czeka prezent w postaci słuchawek SBH24. Szczegóły akcji przedsprzedażowej w jej Regulaminie.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: