Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Prezenty na Święta w T-Mobile – Galaxy S10e taniej o ponad 800 zł

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
T-Mobile rabaty na Święta

T-Mobile jest kolejnym operatorem, który przygotował pierwsze promocje z okazji na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Możemy liczyć na przeceny 3 smartfonów i 1 tabletu.

4 obniżki cen na Święta w T-Mobile

Najwięcej zyskamy kupując Samsunga Galaxy S10e w abonamencie 70 GB za 149 zł. Jego opłata startowa spada z 829 do 1 zł!

T-Mobile rabaty na Święta


Nie chcesz abonamentu? Szukasz telefonu bez umowy? Samsung Galaxy A50 kosztuje w Play bez umowy 1578 zł. Możesz go też zamówić na 10 rat 0%!

Do telefonu można dobrać bezterminową ofertę bez limitu z 30 GB za 30 zł.


Dodatkowo z Galaxy S10e można zyskać 500 zł w promocji Samsung Odkup.

Kolejnym smartfonem w niższej cenie jest Samsung Galaxy A50. W jego przypadku rabat wynosi -648 zł (zniżka z 649 do 1 zł) w abonamencie T-Mobile – S+ za 89 zł miesięcznie.

Znacznie mniej zaoszczędzimy z Huaweiem Y6 (2019) w ofercie MIX 40. Promocyjna cena wynosi również 1 zł, co przekłada się na rabat w wysokości -98 zł.

Ostatnim przecenionym urządzeniem jest tablet Samsung Galaxy Tab A 10.1. W pakiecie Internet mobilny 50 GB za 69 zł miesięcznie cena zostaje obniżona z 339 zł do 99 zł.

W każdym przypadku umowa z T-Mobile zawierana jest na 24 miesiące. Promocja dostępna jest również dla osób przedłużających umowę.


>>> Przejdź do promocji <<<

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (2 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.