Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy S10 – przedsprzedaż w T-Mobile od 149 zł

Obowiązuje do: 07.03.2019 lub wyczerpania zapasów

Rozpoczęła się przedsprzedaż najnowszych flagowców Samsunga w T-Mobile. Różowy operator oferuje modele Galaxy S10 i S10+ z bezprzewodowymi słuchawkami w prezencie.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Samsung Galaxy S10 na abonament

Samsung Galaxy S10 i Galaxy S10+ dostępne są w różnych konfiguracjach abonamentu T-Mobile. Do wyboru są pakiety z umową na 24 i 36 miesięcy. W tych drugich opłata startowa za telefon jest odpowiednio niższa.

Przykładowa oferta T-Mobile z Galaxy S10:

Galaxy S10 abonament

Oba flagowce dostępne są w kolorze czarnym, zielonym oraz białym i w wariancie 8/128 GB.

Przedsprzedaż trwa do 7 marca 2019 roku. Tylko w niej otrzymasz w prezencie bezprzewodowe słuchawki Samsung Galaxy Buds o wartości 649 zł brutto!

Po zamówieniu Samsunga Galaxy S10/S10+ uruchom do 22 marca aplikację Samsung Members i kliknij w baner promocyjny. Następnie (do 25 marca) wypełnił formularz swoimi danymi. Na ich podstawie T-Mobile wyśle do Ciebie słuchawki Galaxy Buds na wskazany adres. Ich liczba jest ograniczona i wynosi 12000 sztuk.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów