Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei P8 Lite Dual SIM od 9 zł w T-Mobile

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
T-Mobile Supernet

T-Mobile Supernet

Huawei P8 Lite Dual SIM to kolejny tani smartfon w noworocznej ofercie T-Mobile na abonament. Dostaniemy go już od symbolicznych 9 zł.

Promocja Huawei P8 Dual SIM w T-Mobile

Huawei P8 Lite Dual SIM za 9 zł jest dostępny w poniższych planach taryfowych:

T2 z 10 GB czy T3 z 5 GB w tej samej cenie? Dla osób potrzebujących pakiet roamingu polecamy T3, który gwarantuje nielimitowane połączenia w Międzynarodowej Strefie T-Mobile. Jeżeli jednak nie potrzebujemy tak rozbudowanego pakietu miesięcznego i jednocześnie chcemy obniżyć koszty rachunków, to wybierzmy taryfę T1:

W jej przypadku cena smartfona wzrasta jednak do 148,99 zł. Umowa podpisywana jest na okres 24 miesięcy. Aparat Huawei obsługuje 2 karty SIM, więc możemy dołożyć drugi numer w celu uzupełnienia taryfy T1 nieobsługującej SMS-ów bez limitu. Dobrym uzupełnieniem dla mniej wymagających będzie darmowy pakiet #Freemium od Virgin Mobile:

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
3.7/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: