Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

myBand 4family za 1 zł + bon w T-Mobile dla bliskich

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
T-Mobile promocja świąteczna

Zatroszcz się o bliskich – tak głosi hasło promocyjne T-Mobile. Różowy operator oferuje opaskę myBand 4family za 1 zł oraz bon Sodexo o wartości 50 zł.

T-Mobile myBand 4family

T-Mobile oferuje opaskę myBand 4family za symboliczną złotówkę w abonamencie z nielimitowanymi minutami i 1 GB transferu danych za 25 zł miesięcznie. Umowa podpisywana jest na 24 miesiące.

Oto inny przykładowy abonament T-Mobile:

Tylko do 10 stycznia – lub wyczerpania zapasów bonów – do myBanda 4family otrzymasz kartę Sodexo o wartości 50 zł w gratisie! W promocji przewidziano zapas 30 bonów – kto pierwszy, ten lepszy!

SKORZYSTAJ ZE ŚWIĄTECZNEJ PROMOCJI NA T-MOBILE.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Czym wyróżnia się opaska myPhone myBand 4family? Oto niektóre z jej licznych funkcji:

  • ciśnieniomierz
  • pulsometr
  • krokomierz
  • funkcja SOS
  • wysyłanie/odbierania wiadomości głosowych
  • połączenia dwukierunkowe
  • lokalizacja miejsca pobytu GPS
  • do 5 dni działania na 1 ładowaniu

Powyższe cechy i funkcje czynią z opaski myPhone 4family świetny prezent dla starszej osoby! Pospiesz się, a załapiesz się jeszcze na bon Sodexo o wartości 50 zł!

Aby odebrać kartę Sodexo gratis wypełnij formularz na stronie https://www.myphone.pl/promo/bezpieczny-senior-z-myband-4family-2021/. Nie zapomnij załączyć zdjęcie paragonu i wpisać numer IMEI zakupionego modelu.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: