Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Lenovo K5 i selfie stick gratis w T-Mobile

avatar
5
Obowiązuje do: zakończona
Lenovo K5 i selfie stick w T-Mobile

Lenovo K5 i selfie stick w T-Mobile

Lenovo to kolejna chińska firma po Huawei i ZTE, która szturmem wchodzi na rynek smartfonów. Jeden z najnowszych modeli tego producenta, model K5, jest oferowany u T-Mobile na bardzo korzystnych warunkach.

Lenovo K5 za 9 zł, selfie stick i 6 miesięcy za 1 zł

Smartfona Lenovo K5 dostaniemy w T-Mobile już za 9 zł w opłacie aktywacyjnej w następujących planach taryfowych:

  • JUMP! Comfort
  • JUMP! Relax
  • JUMP! Multi
  • JUMP! Max

Lenovo K5 oferowany jest również w najtańszej taryfie JUMP! Start, lecz w cenie 179 zł. Wybierając którykolwiek z tych pięciu pakietów, abonament będzie nas kosztował 1 zł przez pierwsze 6 miesięcy. Do zestawu dorzucany jest selfie stick gratis. Ponadto właściciele taryf Relax, Multi i Max dostaną także nielimitowany dostęp do Międzynarodowej Strefy T-Mobile. Przykładowe oferty Comfort i Multi z Lenovo K5 za 9 zł prezentują się następująco:

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
3.7/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

rodzinna to póki co nie dla mnie ale taki abonament bez zwyżek co mówicie chyba bym przygarnęła. tylko nie wiem jak to lenovo, wygląda calkiem fajnie, polecacie?

W tej półce cenowej to jeden z najlepszych modeli ;)

chyba spora oszczędność z tego wychodzi, no nie? ja, póki co, oszczędzam, bo TMobile nie dolicza zwyżek do abonamentu, ale 6 miesięcy za złotóweczkę też by się przydało! ;p

W zależności od wybranego planu taryfowego oszczędzamy 300-780 zł ;)

A skoro już mowa o T-Mobile, to bardzo dużo zaoszczędzimy również w ich taryfie rodzinnej:
https://komorkomat.pl/promocja/t-mobile-jeden-wspolny-abonament/

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: