Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

2x Xiaomi Redmi 5A za 9 zł tylko w T-Mobile online

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Xiaomi Redmi 5A abonament

T-Mobile wprowadził specjalną promocję dostępną tylko na stronie operatora. Oferuje umowę na abonament bez limitów z dwoma smartfonami – jednego dla ciebie, drugiego dla kogo chcesz.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

2x Xiaomi za 9 zł w T-Mobile

W zależności od wybranego modelu, wysokość abonamentu waha się między 100 a 140 zł miesięcznie. Bez względu jednak na wysokość zobowiązania, T-Mobile zapewnia nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w kraju w roamingu UE, a także niewyczerpalny pakiet danych (zwalnia w kraju po 10 GB, 5,2 GB w roamingu UE).

Xiaomi Redmi 5A abonament

Szczególnie promowanym na t-mobile.pl modelem jest Xiaomi Redmi 5A 16 GB, ale do wyboru są również smartfony innych producentów. Oto dostępne modele, ich opłaty startowe i miesięczna wysokość abonamentu:

Umowa podpisywana jest na standardowy okres 24 miesięcy.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (4 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów