Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Zestaw dla dwojga w T-Mobile za 1 zł + voucher Douglas w prezencie

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
voucher Douglas 100 zł T-Mobile

Zamów zestaw dla dwojga w T-Mobile i odbierz voucher Douglas o wartości 100 zł. Promocja trwa do 14 lutego lub wyczerpania puli voucherów.

Voucher Douglas 100 zł w T-Mobile

Zestawy z 2 smartfonami w T-Mobile kosztują symboliczną złotówkę. W każdym przypadku otrzymasz w ramach pakietu T1 Bez Limitu nieograniczone połączenia głosowe i tekstowe, a także pakiet 10 GB na pełnej prędkości.

voucher Douglas 100 zł T-Mobile

Oto oferowane zestawy za 1 zł i opłaty miesięczne:

W przypadku przeniesienia numeru czeka na Ciebie rabat -10 zł przyznawany każdego miesiąca. Umowa z operatorem podpisywana jest na 2 lata. Promocja trwa do 14 lutego (do godziny 23:59), lecz voucher Douglas przyznawany jest dla pierwszych 1000 klientów.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: