Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Starter T-Mobile z 4800 GB ekstra na 365 dni!

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
T-Mobile promocja na kartę

T-Mobile kontratakuje w ofertach na kartę! Zamów jego starter i odbierz aż 4800 gigabajtów ekstra transferu danych na 365 dni! Jak tego dokonać? Co trzeba zrobić?

4800 GB w T-Mobile

To proste – kup starter T-Mobile w Żabce, a do tego odbierz hod doga!

Jak można przeczytać w notce prasowej umieszczonej na oficjalnym blogu T-Mobile Polska:

Osoby, które kupią dowolny starter T‑Mobile na kartę w jednym ze sklepów sieci Żabka, otrzymają bon uprawniający do odbioru hot-doga w prezencie. Dodatkowo zaś starter pozwoli im na skorzystanie z najnowszej, jedynej takiej oferty z 4800 GB ekstra przez 365 dni (12 x 400 GB). Promocja potrwa do 13 czerwca 2023 r. i towarzyszy jej kampania reklamowa.

 

Aby zyskać tak pokaźną dawkę gigabajtów, wystarczy włączyć ofertę cykliczną „GO! L” z dostępem do 5G w taryfie GO! za 45 zł co 30 dni, a następnie w aplikacji „Mój T Mobile” aktywować promocję „Rok Internetu”. Włączając tę promocję, klient T‑Mobile na kartę otrzyma nawet 12 pakietów po 400 GB każdy: pierwszy od razu po aktywacji promocji, a kolejne 11 pakietów (każdy po 400 GB) w dniu odnowienia oferty „GO! L”, dzięki czemu w ciągu 365 dni może się cieszyć aż 4800 GB z szybkością T‑Mobile!

 

W ramach oferty „GO! L” użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 30 GB i dodatkowe 30 GB po doładowaniu konta za 45 zł, z których może korzystać przez 30 dni.

Promocję „Rok Internetu” aktywujesz więc w aplikacji mobilnej różowego/magentowego operatora, a co miesiąc otrzymasz aż 400 GB ekstra transferu! Przez 365 dni będzie to w sumie aż 4800 gigabajtów!

Sprzedaż promocyjnych starterów w sklepach sieci Żabka trwa do 13 czerwca, a bon na dowolnego hot doga (bon będzie wydrukowany na paragonie z zakupu startera) można zrealizować maksymalnie do 20 dnia tego samego miesiąca.

Zobacz również: Plus i Plush – 1500 GB na lata

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.