Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plushowy brelok ze starterem

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Brelok od Plusha

Brelok od PlushaOd 7 grudnia Plush dodaje do swoich starterów miły prezent. I tym razem nie są to dodatkowe środki na koncie, a… brelok.

Upominek dla siebie lub bliskiego

Jeżeli breloczek nie przypadnie ci do gustu, to zawsze możesz go podarować bliskiej osobie, a sam cieszyć się z oferty na kartę od Plusha. Aby breloczek stał się naszą własnością wystarczy odwiedzić najbliższy salon sieci Plus i kupić starter Plusha. Należy się z tym spieszyć, gdyż promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Przykładowa oferta Plusha na kartę:

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (1 vote)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: