Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Smartfon OPPO ze smartwatchem OPPO w Play

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Oppo i Oppo band

Jeśli szukasz fajnego zestawu smartfona i smartwatcha, warto zajrzeć do Play. Tylko teraz wraz z wybranym smartfonem OPPO dostaniesz smartwatch OPPO Band gratis.

Smartfon OPPO i OPPO Band w Play

Do wyboru są różne modele OPPO w różnej konfiguracji abonamentowej. Zatem nie jesteś ograniczony do jednej klasy sprzętu. Dodatkowo w znacznej większości płacisz jedynie przysłowiową złotówkę na start za zestaw. Dostaniesz je np. w poniższym abonamencie:

Możesz również wybrać inny wariant zestawu OPPO. Oprócz smartwatch-a dostępny jest także w wybranej konfiguracji głośnik bezprzewodowy OPPO.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI OPPO NA PLAY.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Dodatkowo jeśli zdecydujesz się teraz na zakup poprzez stronę internetową play.pl zapłacisz przez pierwsze trzy miesiące mniej za abonament.

Dostępne modele OPPO w ofercie Play:

Zestawy kupisz już od złotówki w zależności od wybranego abonamentu.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: