Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy Z Flip4 – roczne ubezpieczenie Samsung Care+ gratis

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Samsung Care+ promocja Z Flip4

Trwa kolejna promocja z najnowszym Samsungiem Galaxy Z Flip4. Tylko teraz otrzymasz do niego roczne ubezpieczenie Samsung Care+ w prezencie!

Promocja Samsung Care+

Promocja obowiązuje m.in. u operatorów komórkowych – Orange, Plusie, Play i T-Mobile. Oto przykładowe oferty z tym smartfonem:

Jak skorzystać z tej promocji, która oprócz Galaxy Z Flip4 obejmuje także Galaxy Z Fold4? Jak się okazuje, wiąże się ona z inną promocją Samsung Odkup!

  1. Kup wybrany produkt Samsung w dniach 1 – 30.09.2022 r.
  2. Zapoznaj się z regulaminem promocji i sprawdź, jaką kwotę zyskasz przy zakupie nowego sprzętu, jeśli odsprzedasz swój stary smartfon
  3. Podczas wizyty w salonie i odsprzedaży starego urządzenia otrzymasz bon na zakup nowego sprzętu Samsung

Wartość ubezpieczenia Samsung Care+ wynosi 999 i 1049 zł brutto odpowiednio dla modeli Galaxy Z Flip4 i Galaxy Z Fold4. Promocja kończy się wraz z końcem września. Po zakupie jednego ze smartfonów Samsunga nie zapomnij aktywować urządzenia, na co masz czas do 7 października. Jednocześnie nie później niż 60 dni po jego zakupie (maksymalnie do 30.11.2022) należy wypełnić odpowiedni Formularz S.C.+, który będzie dostępny po zalogowaniu do aplikacji Samsung Members.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (4 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów