Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Słuchawki Samsung Galaxy Buds2 Pro ze zwrotem 200 zł!

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Samsung Galaxy Buds2 Pro promocja

Kolejną sierpniową nowością Samsunga są jego nowe bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds2 Pro. Właśnie trwa ich przedsprzedaż, w której dostaniesz zwrot w wysokości 200 zł.

Samsung Galaxy Buds2 Pro – przedsprzedaż

Przedsprzedaż Galaxy Buds2 Pro trwa m.in. u polskich operatorów komórkowych.

Co należy zrobić, aby skorzystać z promocji Samsunga? To bardzo proste!

  1. Zamów wybrany model Samsung Galaxy Buds2 Pro w dniach trwania przedsprzedaży: 10.08.22 – 25.08.22 r.
  2. Zgłoś się do promocji wypełniając formularz rejestracyjny do 04.09.2022 r. W formularzu dołącz dowód zakupu produktu w przedsprzedaży, zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym oraz zdjęcie pudełka z widocznym miejscem po wyciętym kodzie kreskowym.
  3. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, do 14 dni kalendarzowych zostanie wykonany przelew na konto zgodnie z danymi wskazanymi w formularzu.

Promocja z Samsung Galaxy Buds2 Pro trwa choćby w sieci Plus, Play, T-Mobile oraz Orange. Przedsprzedaż trwa do 25 sierpnia – lepiej nie czekaj do ostatniej chwili! W innej ofercie przedsprzedażowej koreańskiego producenta dostaniesz w prezencie Galaxy Buds2 do Galaxy Watch5.

Zobacz również: Przedsprzedaż Samsung Galaxy Z Fold4 i Z Flip4 na samsung.com.pl

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: