Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Roczny dostęp do Netflixa za darmo w T-Mobile

Obowiązuje do: odwołania

Ruszyła nowa, letnia kampania reklamowa T-Mobile. Różowy operator promuje w niej swój abonament bez limitu z najnowszymi smartfonami i rocznym dostępem do Netflixa w prezencie.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

T-Mobile - abonament za 70 zł

Dwa nowe spoty z hasłem “Teraz Możesz” emitowane są w ogólnopolskich telewizjach od piątku 21 lipca. Operator chwali się w nich abonamentem z nielimitowanymi rozmowami w kraju i UE, bezpłatnymi SMSami i MMSami oraz nieograniczonym dostępem do sieci. Koszt takiej taryfy to co najmniej 70 zł miesięcznie.

Opisywana oferta T-Mobile:

Do abonamentu T-Mobile proponuje Samsunga Galaxy S8 oraz roczny, bezpłatny dostęp do Netflixa. Ten popularny serwis streamingowy oferuje takie filmowe hity i seriale jak House of Cards, Richie Rich czy Gwiezdne Wojny.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów