Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nielimitowany Internet do 6 miesięcy w RBM po przeniesieniu numeru

Obowiązuje do: odwołania

Narzekasz na stary i zniszczony telefon komórkowy, a obecna umowa kończy się dopiero za kilka miesięcy? W Red Bull Mobile jest na to sposób - operator umożliwia przeniesienie numeru nawet pół roku przed końcem trwania dotychczasowego abonamentu, dzięki czemu szybciej otrzymasz nowy telefon.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Nowy telefon i nielimitowany Internet w RBM

Przykładowy abonament Red Bull Mobile:

RBM nielimitowany Internet

Możliwość przeniesienia numeru do operatora nawet na pół roku przed końcem obecnej umowy to nie wszystko. Na ten okres czasu RBM zapewnia nielimitowany pakiet internetowy. Możemy również wymienić sfatygowany telefon na nowoczesnego smartfona, np. na Huawei P9 Lite - to wszystko nawet na 6 miesięcy przed zakończeniem dotychczasowej umowy!

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów