Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Red Bull Mobile promocyjnie w Czarny Piątek

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Red Bull Mobile Czarny Piątek

Red Bull Mobile Czarny Piątek
Red Bull Mobile dołącza do grona firm, które przygotowały promocje z okazji Czarnego Piątku. Do końca listopada można zaktualizować swoją umowę na czas nieokreślony o dodatkowe, interesujące opcje.

Wirtualny operator Red Bull Mobile przygotował interesującą promocję dla aktualnych abonentów, posiadających umowę na czas nieokreślony. W ramach specjalnego zobowiązania, w cenie 9 złotych otrzymujemy:

  • nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych
  • nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci
  • nielimitowane MMS-y do wszystkich sieci
  • 5 GB Internetu

Jedynym „haczykiem”, jest cena pakietu, wynosząca 9 złotych przez pierwsze 6 miesięcy obowiązywania aneksu. Po tym czasie będziemy musieli wyciągnąć dodatkowe 39 złotych miesięcznie.

Pełne zestawienie ofert Red Bull Mobile tylko w naszej porównywarce.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Absolwent Dziennikarstwa. Od 8 lat związany z rynkiem nowych technologii i gier. Pracował dla wielu polskich i zagranicznych serwisów zajmujących się rozrywką i kulturą. Prywatnie zapalony podróżnik, miłośnik telefonów Samsung oraz muzyki elektronicznej.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: