Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Darmowe startery od Red Bull Mobile

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Starter za free od Red Bull Mobile

Starter za free od Red Bull Mobile

Z okazji zbliżającego się święta graczy komputerowych Intel Extreme Masters, Red Bull Mobile przygotował specjalną promocję. Jest nią darmowy starter tego wirtualnego operatora z 5 GB Internetu na start.

Startery do zdobycia na 2 sposoby

Aby otrzymać dedykowany starter z 5 gigabajtami, wystarczy odpowiedzieć na 5 pytań dotyczących gier komputerowych. Według zapewnień operatora, pytania nie należą do trudnych. Starter możemy również wygrać w dniach 4-6 marca, podczas trwania Mistrzostw Intel Extreme Masters. Odbędą się one w Katowicach, gdzie stoisko będzie miał Red Bull Mobile. To nie wszystko – istnieje również możliwość wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez operatora, a zwycięzca wygra co-flight z Łukaszem Czepielą – zawodnikiem startującym w światowej serii Red Bull Air Race. Liczba starterów jest ograniczona, a promocja trwa maksymalnie do 6 marca. Więcej szczegółów w Regulaminie.

Przykładowa oferta od Red Bull Mobile:

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: